Archiv

Novinky

Kalendáře na rok 2019

Distribuujeme kalendáře na rok 2019. Pokud patříte mezi subjekty trvale spolupracující s laboratoří a dosud jste kalendář neobdrželi, zašlete nám svou kontaktní adresu na e-mail: info@genvia.cz. Prezentaci s náhledem nového kalendáře zobrazíte kliknutím na snímek níže.
2019_kalendar

Změny v dokumentaci (GDPR)

Od 25.5.2018 vstupuje v platnost Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR – General Data Protection Regulation). Z tohoto důvodu došlo k úpravě formuláře BF70 Informovaný souhlas zde. Používejte, prosím, pouze tento aktualizovaný formulář.

Aktualizace formulářů: Žádanka, ceník

S platností od 1.4.2018 jsme aktualizovali formuláře: Žádanka o vyšetření (BF33) a Ceník vyšetření (BF129). Oba aktuální formuláře máte k dispozici v sekci Ke stažení.

Poznámka: Máte-li vytištěny starší verze Žádanek o vyšetření, můžete je i nadále používat a posílat společně se vzorky a Informovanými souhlasy (BF70) do naší laboratoře.

Kalendář na rok 2018

Jako každý rok, i letos jsme připravili pro naše spolupracující subjekty kalendář na příští rok. Doufáme, že se Vám bude líbit 🙂 Náhled kalendáře v pdf formátu je možný zde.

Reakreditace laboratoře (NGS)

Úspěšně jsme obhájili dodržování všech akreditačních kritérií požadovaných normou ČSN EN ISO 15189 a obdrželi jsme nové Osvědčení o akreditaci, v rámci kterého máme akreditovány všechny prováděné metody, včetně NGS a MicroArray. Platné Osvědčení o akreditaci, včetně Přílohy č. 1 je ke stažení v sekci Akreditace.

Nová vyšetření: Celiakie, Bechtěrevova nemoc

Na základě opakovaných požadavků našich spolupracujících lékařů nově provádíme vyšetření geneticky podmíněného autoimunitního onemocnění, projevujícího se poškozením sliznice tenkého střeva v důsledku nesnášenlivosti lepku (glutenu) obsaženého v obilí – Celiakie (celiakální sprue, glutenová enteropatie) a dále vyšetření chronického zánětlivého onemocnění páteře vedoucího ke snížené hybnosti – Ankylozující spondylitida (Bechtěrevova nemoc). Obě vyšetření rutinně provádíme a máme je akreditovaná. Podrobnosti k jednotlivým vyšetřením naleznete v detailu části Laboratoř.

Nové webové stránky

Od března jsme spustili nové webové stránky společnosti GENvia, s.r.o. Budeme rádi, pokud zde naleznete požadované informace a podklady. Vaše připomínky a doporučení k novému webu přivítáme na e-mailu: info@genvia.cz.

Děkujeme.

Recertifikační audit ČIA

Úspěšně jsme absolvovali recertifikační audit ČIA, o.p.s., který potvrdil vysokou kvalitu poskytovaných služeb. V sekci Akreditace je ke stažení nové Osvědčení o akreditaci.

Kalendář na rok 2016

Zahájili jsme distribuci kalendářů na rok 2016. Pokud patříte mezi subjekty trvale spolupracující s laboratoří a dosud jste kalendář neobdrželi, zašlete nám svou kontaktní adresu na e-mail: info@genvia.cz. Prezentaci s náhledem nového kalendáře zobrazíte kliknutím na snímek níže.

kalendar_2016